O Nas

Poznaj nas lepiej

Kilka słów o …
Życie często sprawia nam niespodzianki i kieruje nas na nowe ścieżki. Nie miałam pojęcia, że obok ogromnej miłości do sportu i kilkunastoletniej pracy jako instruktor fitness znajdę kolejną namiętność – pasję do gotowania i nieodpartą chęć dzielenia się nią z innymi i propagowaniem zdrowego odżywiania. Co w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną daje nam gwarancję długiego, szczęśliwego życia.

Potrzebowałam jednak troszkę czasu żeby uświadomić sobie, że moim przeznaczeniem jest otwarcie restauracji sushi w połączeniu z kuchnią inspirowaną kuchnią azjatycką. OTO SUSHI powstało w 2008 roku.

Przez ostatnie lata włożyłam wiele serca i pracy w tworzeniu zespołu, rozbudowy menu i wykreowanie obecnego wizerunku OTO SUSHI. Wszystko to są rzeczy ważne, ale w prowadzeniu restauracji jeszcze ważniejsza jest bezwzględna uczciwość w stosunku do klienta. Tej zasadzie byłam wierna od początku. Sztuka gotowania nie znosi kompromisów. Nie da się zastąpić świeżych ziół – suszonymi, świeżych owoców – owocami z puszki czy krewetek gotowanych na świeżo – mrożonymi. Dlatego stosujemy zawsze produkty świeże i jakościowo najlepsze.

W dzisiejszych czasach dobra restauracja to nie tylko dobre jedzenie. To także idea. Naszą ideą – i misją – jest przybliżenie naszym gościom kuchni zdrowej, wartościowej, jeszcze do niedawna mało znanej w Polsce i wreszcie do odważnego próbowania niekonwencjonalnych połączeń smaków, czyli do własnych eksperymentów kulinarnych.

Katarzyna Gałkowska

oto sushi

Wyjątkowe smaki
Restauracja skupia dobrze wyszkolonych sushimasterów, którzy codziennie przygotowują sushi ze składników najwyższej jakości, inspirując się kulturą Japonii oraz indywidualnymi preferencjami klientów. Do Oto Sushi warto wpaść nie tylko na klasyczne maki, nigiri, czy obłędny tatar z łososia.

Każdego dnia sushimasterzy zaskoczą Państwa nową interpretacją znanych klasyków, a dla najbardziej wybrednych przygotują niepowtarzalne przysmaki według wskazówek klienta. Stosujemy mnóstwo warzyw, świeżych ziół oraz owoców morza, które dostarczają oprócz kulinarnych wrażeń również pełną gamę składników odżywczych. Unikalny klimat miejsca sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Serdecznie zapraszamy!

niepowtarzalne smaki

Sushimasterzy

Każdego dnia sushimasterzy zaskoczą Państwa nową interpretacją znanych klasyków, a dla najbardziej wybrednych przygotują niepowtarzalne przysmaki według wskazówek klienta.

Jacek

szef kuchni

Krzysztof

Sushi chef